MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 4456353

nr 445 6353

Chiffonjé

1800-tal, mahogny, längd: 106, djup: 50, höjd: 139 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

måndag 8 januari 2007